Włodarczyk Agnieszka

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dane Agnieszka Włodarczyk
Data urodzenia 13.12.1980, godz. 10:15
Miejscowość Sławno (54°21′N 16°40′E)
Strefa czasowa GMT +1
Słońce 22° Strzelca
Księżyc 1° Ryb
Ascendent 22° Koziorożca
Horoskop Agnieszki Włodarczyk

Biografia

Polska aktorka i piosenkarka. Swoją karierę aktorską rozpoczęła w 1997, tytułową rolą w filmie Macieja Ślesickiego Sara. W tym samym roku Ślesicki zaangażował ją do swojej kolejnej produkcji – serialu 13 posterunek, w którym grała regularnie do 2000. Wystąpiła ponadto w kilkunastu serialach, jak też wielu filmach (m.in.: Poranek Kojota, Nigdy w życiu, Job czyli ostatnia szara komórka).

Angażowała się zarówno w taniec, jak i śpiew. 25 lipca 2010 Włodarczyk wystąpiła na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Za wykonanie piosenki „Opiat’ mietiel” zajęła 2. miejsce i zdobyła Srebrny Samowar. Jesienią 2008 roku wzięła udział w III edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie, zajmując 2. miejsce w parze z Łukaszem Jóźwiakiem.


Z szerszą biografią można zapoznać się na Wikipedii

Kluczowe wydarzenia

  • czerwiec 2007 - wygrała finał pierwszej edycji programu Jak oni śpiewają, w którym zdobyła 65% przewagę głosów nad Nataszą Urbańską. Dzięki temu otrzymała Brylantowy Mikrofon oraz kontrakt na nagranie własnej płyty. 30 listopada 2007 ukazał się jej pierwszy album studyjny zatytułowany Nie dla oka....
  • grudzień 2011 - po dziewięciu latach związku, rozstała się z Jakubem Sićko. Agnieszka i Jakub zgodnie twierdzą, że zaszkodziła im wspólna praca i nadmiar zajęć [1].
  • pierwsza połowa 2012 - związała się z aktorem Mikołajem Krawczykiem. Para rozstała się na początku 2016.

Ciekawostki

Włodarczyk rozpoczęła karierę w bardzo młodym wieku. Od 15. roku życia była w stanie samodzielnie się utrzymać [2].

Aktorstwo zdarzyło się trochę przez przypadek. Agnieszka nawet jako nastolatka rozpoczęła naukę w szkole muzycznej, jednak kiedy zaczęła występować w spektaklach nie miała już czasu na chodzenie do szkoły i zrezygnowała [3].

Aktorka czynnie angażuje się w akcje charytatywne na rzecz zwierząt oraz prowadzi tymczasowy dom dla zwierząt. Jest ambasadorką akcji „Ratuj bociany razem z nami”. Współpracuje m.in. z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami oraz Fundacją Viva! Akcja dla zwierząt. Zaangażowana jest w walkę o wprowadzenie poprawek do Ustawy o ochronie zwierząt. W 2015 aktorka wzięła udział w programie Przygarnij mnie, w którym adoptowała ze schroniska suczkę Tośkę.

Ubiegała się o rolę Zosi w filmie "Pan Tadeusz". Ostatecznie angaż otrzymała Alicja Bachleda-Curuś [4].

Źródło horoskopu

Godzina podana przez aktorkę tygodnikowi "Gwiazdy mówią".