Kaszubski Piotr

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dane Piotr Kaszubski
Data urodzenia 04.01.1992, godz. 23:25
Miejscowość Gdańsk (54°20′N 18°38′E)
Strefa czasowa GMT +1
Słońce 14° Koziorożca
Księżyc 14° Koziorożca
Ascendent 6° Wagi


Horoskop Piotra Kaszubskiego

Biografia

Jeden z najmłodszych milionerów w Polsce. Majątku dorobił się samodzielnie, jako twórca kliniki medycyny estetycznej "Estinity" - tak przynajmniej wynika z wywiadów i informacji, które pochodzą od niego samego [1]. Grał między innymi główną rolę w teledysku Kayah "Za późno", w kilku serialach, filmie oraz w wielu reklamach krajowych i zagranicznych. Media zainteresowały się Kaszubskim w 2012 roku, gdy został okrzyknięty "najmłodszym młodym milionerem" [2]. Jego popularność szybko sprawiła, że biznes Kaszubskiego nabrał rozpędu. W tym samym roku wprowadził produkt wybielający zęby. Gościł m.in. w programie "Pytanie na śniadanie" emitowanym w TVP 1 [3].

W lutym 2015 usłyszał zarzut nieprawidłowego obracania kosmetykami [4]. W listopadzie 2015r. wystawiono nawet list gończy, na co sam zainteresowany zareagował słowami: Mimo że strona Policji się przeciążyła, absolutnie proszę o zmianę zdjęcia. Uważam, że niekorzystnie na nim wyszedłem - napisał na Facebooku [5].


Informacje pochodzą z artykułów portalu NaTemat: [6], [7], [8] i Onet.pl [9].

Ciekawostki i wypowiedzi

Klinikę Estinity otworzył w dzień swoich urodzin – 4 stycznia (r. 2011). Jednakże onet.pl podaje inną informację: właściciel działającej od 1 grudnia 2011 r. firmy Estinity zajmującą się medycyną estetyczną [10].

Poszedłem kiedyś do pracy jako kelner i wytrzymałem, uwaga, trzy godziny. Ja naprawdę nie umiem podążać za regułami, zawsze tworzyłem swoje zasady [11]. (...) I jak wszyscy bawili się, wychodzili, spotykali, ja pracowałem naprawdę ciężko. Potrafiłem oddać krótkotrwałe uciechy w zamian za długofalowe inwestycje i cele.

Źródło horoskopu

Godzinę i miejsce swojego urodzenia P. Kaszubski podał Mirosławowi Czylkowi.