Wawrzyńczyk Mariusz

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Wersja z dnia 17:02, 24 mar 2017 autorstwa Miroslawczylek (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dane Mariusz Wawrzyńczyk
Data urodzenia 27.08.1988, godz. 01:50
Miejscowość Będzin (50°19′N 19°07′E)
Strefa czasowa GMT +2
Słońce 4° Panny
Księżyc 28° Wodnika
Ascendent 20° Raka
Horoskop Mariusza Wawrzyńczyka


Biografia

Mariusz Wawrzyńczyk urodził się na Śląsku w Będzinie 27 sierpnia 1988 roku. Po kilkunastu latach przeniósł się do Kożuchowa w województwie lubuskim. Tam szkolił warsztat w Kożuchowskim oraz Nowosolskim Domu Kultury pod okiem instruktorów Jana Sompolińskiego oraz Roberta Kajdanowicza. W 2012 roku ukończył z wyróżnieniem dwuletnie Studium Piosenkarskie im. Czesława Niemena przy Zespole Szkół Muzycznych w Poznaniu. Był również wokalistą i tancerzem w zespole folklorystycznym "Lubuskie Słoneczko".

Zwycięzca koncertu "Debiuty ze Skaldami", podczas 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (współnie z Justyną Panfilewicz). Uczestnik programów typu talent show. Wystąpił w "Pytaniu na śniadanie" (TVP2), „Dzień Dobry TVN” (TVN), „Muzyczne Strefa ITV” (ITV) „Teleexpress” (TVP1), „Qadrans qltury” (TVP Warszawa), „Na tapecie” (Superstacja) czy „Baw mnie” (Polsat Cafe).

Ma za sobą wsparcie takich gwiazd jak chociażby Urszula Dudziak, która pisze: "Obserwuję Mariusza od czasu "Bitwy na Głosy" i bardzo mnie ucieszył fakt, że komponuje utwory i je nagrywa. Singiel "Jedyny Raz" przez niego zaśpiewany świadczy, że jest to wokalista gotowy do zaistnienia na naszym rynku muzycznym. Piosenka "Jedyny raz" ma nośną melodię, świetny aranż a głos i wykonanie na zawodowym poziomie. Kibicuję Mariuszowi z wielkim entuzjazmem".


Z szerszą biografią można zapoznać się na stronie oficjalnej artysty.

Źródło horoskopu

Informacja o godzinie urodzenia ukazała się na Facebookowym profilu Mariusza Wawrzyńczyka. Treść: "27 sierpnia o godzinie 1:50 urodziłem sie :) To już 28 lat- ale ten czas leci :) Czyż nie byłem słodki?:). Ja dziś w pracy - na koncercie, a jutro wraz z moim zespołem w Szprotawie!!!:) Nie mogę się już doczekać!"

Informację znalazł i odnotował Mirosław Czylek.