Buchwald Maciej

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dane Maciej Buchwald
Data urodzenia 10.11.1986, godz. 13:15
Miejscowość Warszawa (52°13'N 21°00'E)
Strefa czasowa GMT+1
Słońce 18° Skorpiona
Księżyc 9° Ryb
Ascendent 23° Wodnika
Horoskop Macieja Buchwalda

Biografia

Niezależny reżyser filmowy, aktor, scenarzysta, improwizator, performer. Członek grupy teatru improwizowanego Klancyk. Syn reżysera teatralnego Jana Buchwalda. Autor kilkunastu filmów promocyjnych, m.in. dla festiwalu Opene'r i Teatru Powszechnego, a także licznych kronik niezależnych festiwali filmowych. Rzecznik prasowy i konferansjer festiwali Skoffka 3 i 4, Oskariada 2006, twórca telewizji festiwalowej Era Nowe Horyzonty w 2006 roku, członek grupy teatru improwizowanego Derast Flaiszkloszen. W swojej karierze zawodowej zdążył już być nauczycielem angielskiego i polskiego, operatorem, montażystą, przedszkolanką, archiwistą, autorem pytań do teleturnieju.


Z szerszą biografią można zapoznać się na Biogramie na Stopklatka.pl i w notkach biograficznych na Filmwebie i na Wikipedii.

Ciekawostki

Wystąpił jako satyryk w stand - upie na Comedy Central [[1]]. W portalu NaTemat ukazał się ponadto obszerny wywiad z Michałem Sufinem i Maciejem Buchwaldem dotyczący ich działalności w teatrze Klancyk [2].

Źródło horoskopu

W jednej, ze swoich krótkich produkcji filmowych, pada dokładna data urodzenia "Urodziłem się o godzinie 13:15 10 listopada 1986 roku...".

Informację podała Aleksandra R. [3].