Van Der Coghen Piotr

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Coghen1.jpg
Dane Piotr van der Coghen
Data urodzenia 23.02.1953, godz. 3:00
Miejscowość Krynica (49N25; 20E56)
Strefa czasowa GMT +1
Słońce 4° Ryb
Księżyc 2° Raka
Ascendent 24° Strzelca
Horoskop Piotra van der Coghena

Biografia

Z zawodu jest ratownikiem górskim i przewodnikiem górskim. Poseł VII kadencji Sejmu. Za swoją pracę w ratownictwie górskim odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Członek zarządu głównego GOPR w Zakopanem (1998-2012); inicjator nowatorskiej w skali światowej koncepcji użycia quadów w ratownictwie górskim.

Kliknij, by zapoznać się z biografią zamieszczoną na Wikipedii oraz ze Stroną internetową Piotra Van Der Coghena

Kluczowe wydarzenia

  • 8 listopada 2011 - poseł na Sejm
  • 25 marca 2013 (po południu) - spłonął jego dom wraz z całym dobytkiem

Ciekawostki

Autor podaje na swojej stronie internetowej, że miał wyjątkowo trudne dzieciństwo, na które złożyło się surowe wychowanie, problemy ze zdrowiem (stan serca), oraz nieobecność rodziców, bardzo spracowanych. Lekarstwem na ten stan rzeczy miało być oddanie pod opiekę małego Piotra tymczasowej lokatorki, która w zamian za kuratelę miała wikt i opierunek. Niestety, proces wychowawczy okazał się być jednym wielkim koszmarem, o czym P. Piotr otwarcie pisze.

Bardzo ciężkie dzieciństwo miało ciąg dalszy w szkole. Z chłopaka wyszydzano, z racji pochodzenia, wzrostu, oraz wady związanej ze wzrokiem. Warto zapoznać się z tymi dramatycznymi opisami. Autor przekuł ten smutek w mądrość życiową, sprawił on, że "uodpornił się na podłość ludzką".

Źródło horoskopu

Strona internetowa Piotra Van Der Coghena

Informację dostarczył Wojciech Suchomski.