Olga Gieraga: Różnice pomiędzy wersjami

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
 
Linia 1: Linia 1:
 
[[Plik:Olga_gieraga2.JPG|thumb|right|250 px|Olga Gieraga]]
 
[[Plik:Olga_gieraga2.JPG|thumb|right|250 px|Olga Gieraga]]
  
'''Olga Gieraga''' – astrologię studiuje już ponad 22 lata i ciągle odczuwa głód wiedzy. Jest ona jej pasją i misją, której z przyjemnością oddaję się dzień po dniu, badając i analizując setki horoskopów. Pod szyldem [http://www.proastro.pl Pro Astro], która jest jej firmą, pracuję jako profesjonalny astrolog od 8 lat. Skończyła studia w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, ma ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe, na stanowiskach od gońca po dyrektora ds. rozwoju. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z zakresu coachingu biznesowego oraz zdała egzamin praktyczny, poddając superwizji i ocenie swoją pracę z klientem. Jej specjalnością jest horoskop biznesowy, w tym budowanie strategii rozwoju (zarówno osobistej, zawodowej, jaki i biznesowej), określanie trendów, odkrywanie nowych możliwości, przełamywanie trudności, stagnacji i impasu. Od kwietnia 2015 roku jest redaktorem Bazy horoskopów PTA.
+
'''Olga Gieraga''' – astrologię studiuje od 1991 roku i ciągle odczuwa głód wiedzy. Astrologia jest jej pasją i misją, której z przyjemnością oddaję się dzień po dniu, badając i analizując setki horoskopów. Pod szyldem [http://www.proastro.pl Pro Astro], która jest jej firmą, pracuje jako profesjonalny astrolog od 2007 roku. Skończyła studia w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, ma ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe, na stanowiskach od gońca po dyrektora ds. rozwoju. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z zakresu coachingu biznesowego oraz zdała egzamin praktyczny, poddając superwizji i ocenie swoją pracę z klientem. Jej specjalnością jest horoskop biznesowy, w tym budowanie strategii rozwoju (zarówno osobistej, zawodowej, jaki i biznesowej), określanie trendów, odkrywanie nowych możliwości, przełamywanie trudności, stagnacji i impasu. Od kwietnia 2015 roku jest redaktorem Bazy horoskopów PTA.
  
  
 
[[Category:Zespół redakcyjny]]
 
[[Category:Zespół redakcyjny]]

Aktualna wersja na dzień 15:18, 15 lip 2015

Olga Gieraga

Olga Gieraga – astrologię studiuje od 1991 roku i ciągle odczuwa głód wiedzy. Astrologia jest jej pasją i misją, której z przyjemnością oddaję się dzień po dniu, badając i analizując setki horoskopów. Pod szyldem Pro Astro, która jest jej firmą, pracuje jako profesjonalny astrolog od 2007 roku. Skończyła studia w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, ma ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe, na stanowiskach od gońca po dyrektora ds. rozwoju. Ponadto ukończyła studia podyplomowe z zakresu coachingu biznesowego oraz zdała egzamin praktyczny, poddając superwizji i ocenie swoją pracę z klientem. Jej specjalnością jest horoskop biznesowy, w tym budowanie strategii rozwoju (zarówno osobistej, zawodowej, jaki i biznesowej), określanie trendów, odkrywanie nowych możliwości, przełamywanie trudności, stagnacji i impasu. Od kwietnia 2015 roku jest redaktorem Bazy horoskopów PTA.