Janowski Maciej (żużlowiec): Różnice pomiędzy wersjami

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
(Utworzono nową stronę "{{Infobox-zdjecie | image = https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/02/BydgoszczSGP2008_Janowski.jpg | zrodlo = https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Janowski_(%...")
 
Linia 19: Linia 19:
  
 
Z szerszą biografią można zapoznać się w [https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Janowski_(%C5%BCu%C5%BClowiec) Wikipedii].  
 
Z szerszą biografią można zapoznać się w [https://pl.wikipedia.org/wiki/Maciej_Janowski_(%C5%BCu%C5%BClowiec) Wikipedii].  
 
+
[http://teamjanowski.com/ Strona oficjalna teamu].
== Kluczowe wydarzenia ==
 
*
 
  
 
== Ciekawostki ==
 
== Ciekawostki ==
 
+
Decyzję, że zostanie żużlowcem podjął bardzo wcześnie i zdecydowanie – nie dziwne, od najmłodszych lat tata zabierał całą ekipę Janowskich na tor i próbował zarazić swoją pasją do wyścigów. Próbował każdy z braci. I choć każdy podobno miał talent, ostatecznie padło na Maćka [http://teamjanowski.com/team-2/].
  
 
== Źródło horoskopu ==
 
== Źródło horoskopu ==

Wersja z 22:30, 10 lut 2021

Dane Maciej Janowski
Data urodzenia 06.08.1991, godz. 05:45
Miejscowość Wrocław
Strefa czasowa GMT + 2
Słońce 14° Lwa
Księżyc 19° Bliźniąt
Ascendent 16° Lwa
Horoskop Macieja Janowskiego


Biografia

Zawodnik klubu Sparta Wrocław. Indywidualny Mistrz Polski 2015 oraz 2020 na żużlu. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów 2011 na żużlu. Mistrz świata z reprezentacją Polski w 2013 roku. Medalista Drużynowych Mistrzostw Świata na żużlu. Medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Wielokrotny medalista Mistrzostw świata, Europy oraz Polski juniorów – indywidualnie, drużynowo i w parach. Zdobywca Złotego, Srebrnego i Brązowego Kasku. Drużynowy Mistrz Polski (2012), Szwecji (2011, 2013) oraz Wielkiej Brytanii (2013, 2014, 2015). W polskiej lidze debiutował 12 sierpnia 2007 r. w barwach wrocławskiego klubu Sparta Wrocław.


Z szerszą biografią można zapoznać się w Wikipedii. Strona oficjalna teamu.

Ciekawostki

Decyzję, że zostanie żużlowcem podjął bardzo wcześnie i zdecydowanie – nie dziwne, od najmłodszych lat tata zabierał całą ekipę Janowskich na tor i próbował zarazić swoją pasją do wyścigów. Próbował każdy z braci. I choć każdy podobno miał talent, ostatecznie padło na Maćka [1].

Źródło horoskopu

Informacja na temat urodzin pochodząca z tekstu Niezwykłe urodziny Macieja Janowskiego

Kwadrans przed 5 rano Pani Beata zbudziła męża, Piotra, znamiennymi słowami „to chyba już”. Dziesięć minut później pędzili pomalowanym na biało-czerwono (rodzina zawsze miała bzika na punkcie sportu i kibicowania) żukiem ulicami budzącego się miasta.

[...] „Z tej podróży pamiętam tylko, że Wrocław był zupełnie pusty, ludzie nie wstali jeszcze do pracy. Kiedy dojechaliśmy na porodówkę, personel od razu powiedział, żebym nawet nie siadała, bo za chwilę urodzę! Zdążyliśmy w ostatnim momencie” – relacjonuje Pani Beata.

Ponieważ w BHPTA posiadamy dużo horoskopów o pełnej godzinie urodzenia, przyjąłem, że dodanie horoskopu z marginesem błędu, liczącego nawet kiklkadziesiąt minut, nie jest znaczącym odstępstwem od dotychczasowego kolekcjonowania danych. Przyjmując, że rodzice przyszłego sportowca znaleźli się w szpitalu w okolicach godziny 05:10 - 05:15, a słowa personelu medycznego o >>nagłych urodzinach<< można traktować różnie (może to być 10, 20 lub 30 minut), za bezpieczną granicę uznałem pół godziny. Ostatecznie ustawiam (bez rektyfikacji) szacunkowo godzinę na okolice 05:45. [uwagi redakcyjne]. ASC horoskopu niezmiennie pozostaje w znaku Lwa.