Gasiuk-Pihowicz Kamila

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Wersja z dnia 11:50, 9 lut 2018 autorstwa Miroslawczylek (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dane Kamila Gasiuk-Pihowicz
Data urodzenia 08.05.1983, godz. 11:45
Miejscowość Warszawa
Strefa czasowa GMT +2:00
Słońce 18° Byka
Księżyc 24° Ryb
Ascendent 20° Lwa
Horoskop Kamili Gasiuk-Pihowicz


Biografia

Polska polityk i prawniczka, posłanka na Sejm VIII kadencji, przewodnicząca klubu poselskiego Nowoczesnej i wiceprzewodnicząca partii.

Dzieciństwo i młodość spędziła w Siedlcach, gdzie ukończyła klasę matematyczno-fizyczną w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Prusa. W 2007 ukończyła studia magisterskie z zakresu prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pracowała zawodowo w kancelariach prawniczych, później była zatrudniona w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Zespole ds. Prawa Administracyjnego.

W 2015 została rzecznikiem prasowym partii Nowoczesna. W październiku 2016 przestała pełnić funkcję rzecznika Nowoczesnej. 3 stycznia 2018 została jedną z czworga wiceprzewodniczących ugrupowania, a 9 stycznia 2018 zastąpiła Katarzynę Lubnauer na stanowisku przewodniczącego klubu poselskiego Nowoczesnej.


Z szerszą biografią można zapoznać się na Wikipedii.

Źródło horoskopu

Dane urodzeniowe pozyskał Piotr Gibaszewski i wraz horoskopem przedstawił je na wykładzie, który w dniu 22 stycznia 2018 roku wygłosił w Polskim Towarzystwie Astrologicznym.