Fulara Adam

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Wersja z dnia 14:03, 10 kwi 2017 autorstwa Miroslawczylek (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dane Adam Fulara
Data urodzenia 19.09.1977, godz. 23:55
Miejscowość Ostrzeszów (51°25'N; 17°57'E)
Strefa czasowa GMT+2
Słońce 27° Panny
Księżyc 23° Strzelca
Ascendent 16° Raka
Horoskop Tomasza Fulary


Biografia

Muzyk, kompozytor, gitarzysta posługujący się rzadko spotykaną techniką - tappingiem oburęcznym [OPIS: http://pl.wikipedia.org/wiki/Tapping]. Zamieszkały w Ostrzeszowie, z wykształcenia magister informatyki. Gitarzystą jest również młodszy brat Tomasz, którego Adam wprowadzał w podstawy grania. Grał w międzynarodowych koncertach, między innymi w USA (Great American Music Hall, 2007). Został dostrzeżony przez specjalistów (Sammy Hagar: "Adam Fulara jest prawdziwym geniusz gitary") [1].

Muzyczne aspiracje: Interpretacja utworów Bacha (całe cykle, czystość, nacisk na interpretację). Improwizacja polifoniczna wywodząca się z tradycji jazzowej i w równym stopniu z muzyki Bacha (z naciskiem na wykorzystanie w trio), połączenie idei kompozycyjnych Bacha (modulacje, przetworzenia diatoniczne) z bebopem (dominanty, chromatyka oparta na changes).

24 czerwca 2013 miała miejsce premiera nowej płyty Full-X pt. "An Introduction to Counterpoint". O utworach bardzo entuzjastycznie wypowiada się Paul Gilbert, znany z występów w grupach muzycznych Racer X oraz Mr. Big [2].


Więcej na oficjalnej stronie Adama Fulary.

Źródło horoskopu

Jarosław Gronert otrzymał informację o godzinie urodzenia od Adama Fulary.