Małaszyński Paweł

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacja, szukaj
Dane Paweł Małaszyński
Data urodzenia 26.06.1976, godz. 05:20
Miejscowość Szczecinek (53°43′N 16°41′E)
Strefa czasowa GMT +1
Słońce 5° Raka
Księżyc 18° Bliźniąt
Ascendent 26° Raka
Horoskop Pawła Małaszyńskiego

Biografia

Polski aktor filmowy, teatralny oraz wokalista. Porzucił prawo po pierwszym roku, kiedy uznał, że jego prawdziwym powołaniem jest aktorstwo. W wieku 22 lat zdobył indeks wrocławskiej PWST (za trzecim razem), którą ukończył w 2002 roku. Uczył się także w studiu L'Art w Krakowie, które ukończył 1998 roku.

Wystąpił m.in. w Magdzie M., Oficerze, Oficerach, Twarzą w twarz, Katyniu i Skrzydlatych Świniach.


Z szerszą biografią można zapoznać się na Wikipedii.

Kluczowe wydarzenia

  • 28 października 2003 - debiutował podwójną rolą Trufaldina i Arlekina w Sługach dwóch panów Carla Goldoniego w reżyserii Waldemara Matuszewskiego w Teatrze Kwadrat.
  • 17 sierpnia 2002 - jest żonaty z Joanną Chitruszko, tancerką, choreografką i pedagogiem. 12 kwietnia 2004 urodził się ich pierwszy syn − Jeremiasz. W 2014 roku urodziła się córka Lea.
  • 2004 - założył zespół Cochise, w którym jest wokalistą i autorem tekstów.
  • 29 kwietnia 2014 - Paweł Małaszyński stracił przytomność na oczach widzów. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną złego samopoczucia aktora. Jak donosi portal dziennikzachodni.pl, Małaszyński szybko odzyskał przytomność [1].
  • 19 stycznia 2015 - Paweł Małaszyński zasłabł na deskach wrocławskiego teatru. Pogotowie ratunkowe odwiozło go do szpitala. Pogotowie ratunkowe odwiozło Małaszyńskiego do jednego z wrocławskich szpitali. Aktor miał objawy zatrucia pokarmowego [2].

Ciekawostki

Paweł Małaszyński został wybrany jako jedna z trzech znanych osób z Polski (wraz z piosenkarką Reni Jusis oraz kierowcą rajdowym i politykiem Krzysztofem Hołowczycem) do udziału w sztafecie olimpijskiej 2008 niosącej do Pekinu płomień, od którego w dniu otwarcia Igrzysk zapłonął znicz olimpijski.

O związku małżeńskim: Znamy się 34 lata. Poznaliśmy się w przedszkolu, tzn. ja ją pamiętam z przedszkola. Asia mnie nie pamięta z przedszkola.- powiedział Paweł Małaszyński

W podstawówce byliśmy w tej samej klasie. Potem w tym samym liceum i innych klasach'' – dodała jego żona Joanna [3].

Źródło horoskopu

Godzina podana przez P. Małaszyńskiego tygodnikowi "Gwiazdy mówią".